Kostiumy kąpielowe sportowe damskie

Planujesz wakacyjny wyjazd? A może pływanie to Twój żywioł i regularnie odwiedzasz pływalnię? Zaopatrz się w kostiumy kąpielowe, które pozwolą Ci realizować każde z zadań, a przy tym podkreślą walory sylwetki. Co jest kluczowe? Wytrzymały materiał, który nie rozciąga się i nie prześwituje. Modny krój, który modeluje i maskuje niedoskonałości. Piękny kolor dodający energii i zachęcający do odpoczynku na plaży lub pokonania kolejnej długości basenu. Mamy tu wszystko, czego szukasz!

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Stroje do pływania i bikini zmiana na Sportowe stroje do pływania i bikini

Chcesz się opalić? Sięgnij po bikini, które odsłania brzuch i plecy. Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe składają się z majtek (wyciętych lub zabudowanych) oraz stanika (na ramiączka lub z jednym ramiączkiem zakładanym na szyję). Wybierz gotowy zestaw albo skompletuj go sama, wybierając oddzielnie górę oraz dół.

Paniom, które pływają polecamy stroje jednoczęściowe. Idealne do uprawiania aktywności fizycznej w wodzie, dopasowane do sylwetki, gładkie lub wzorzyste. Nie krępują ruchów, dlatego zapewnią Ci bardzo dobrą zabawę i coraz lepsze osiągi. Zapraszamy!